Zastoupené značky

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů MEGGER. Odborný autorizovaný servis přístrojů MEGGER pro ČR i SK.Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích.Značka Megger je celosvětově známá společnost spojená s prováděním měření a testováním na elektrických zařízeních. Výroba zařízení je situována do Texasu a Pensylvánie v USA a do Doveru ve Velké Británii. Škála pokrytí segmentů diagnostiky v energetice a elektrotechnice je opravdu široká.Megger je celosvětový technologický lídr a prémiová značka  v oblasti měřící  a diagnostické techniky pro energetiku. Jméno Megger je už více jak 120 let pojem, prvně bylo toto jméno zaregistrováno jako ochranná známka roku 1903. Už v roce 1889 ovšem nesl první přenosný měřič izolačního odporu označení Megger.  Megger sa tak právem považuje za vynálezce prvního megohmmetru a za výrobce měřící techniky s nejdelší tradicí, přičemž tento technologický náskok přetrvává dodnes.V našem portfoliu naleznete produkty pro následující aplikace: Testery elektrických instalacií: Testery izolačních odporů do 10kV, Testery zemních odporů, Multifunkční testery instalací,Testery impedancií vypínací smyčky a proudových chráničů, Testery spotrebičů, Mikroohmmetry do 10A, Multimetry a klešťové testery. Diagnostická technika pro energetiku: Testery vypínačů VN a VVN, Testery ochran, Zařízení na diagnostiku transformátorů, Mikroohmmetry nad 10A, Testery baterií a UPS, Proudové zdroje pro primární testy ochran a vypínačů. Měřící a lokalizační technika pro podzemní inženýrské sítě SebaKMT: Zařízení pro lokalizaci kabelových poruch, VN-zkušební zdroje DC / AC / 0,1 Hz, Zařízení pro lokální a integrální diagnostiku VN-kabelů, Kompletně vybavené kabelové měřící vozy, Zařízení pro identifikaci kabelů a fází, Lokátory podzemních vedení, Testery kvality sítě, Telekomunikační kabelová  měřící technika, Lokátory úniků vody v potrubních sítích, Kamerové inspekční systémy na monitoring potrubí.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů SONEL. Odborný autorizovaný servis přístrojů SONEL pro ČR i SK.Podpora techniků - opravy záruční a pozáruční. Kontrola a kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. SONEL S.A. je moderní, dynamická společnost, která nabízí své produkty v téměř 50 zemích celého světa. Vyrábí přístroje pro měření: zdánlivého odporu smyčky nakrátko, odporu uzemnění a měrného odporu půdy, izolačního odporu, proudových chráničů, malých odporů, proudu (digitální svorkové měřiče), bezkontaktního měření teploty, bezpečnosti elektrických zařízení, intenzity osvětlení, ale i zařízení k lokalizaci kabelových tras, analyzátorů kvality výkonu, odporových kalibračních přístrojů, testerů sledu fází, indikátorů napětí, multimetrů. Výrobky jsou uznávány mezi mnoha domácími i zahraničními zákazníky. Za svoji pozici na trhu vděčí nepřetržitému technologickému a funkčními rozvoji svých výrobků i jejich přizpůsobování požadavkům trhu. To bylo potvrzeno získáním mezinárodně uznávaných certifikátů ISO 9001:2008 Systém řízení jakosti a ISO 14001:2005 Systém ekologicky orientovaného řízení. Jejich přístroje vyhovují normám EM 61557 a EN 61010, požadavkům směrnice EMC, což firmě dovoluje používat značku CE na všech svých výrobcích s plnou odpovědností. Od května 2003 vlastní firma doporučení Asociace polských elektrotechniků, vztahující se na výrobu, údržbu a konstrukci měřicích přístrojů. Jejich měřiče získaly uznání a ceny při mnoha příležitostech během mezinárodních veletrhů, tj. ELEKTROTECHNIK (Dortmund, Německo), Eltefa (Lipsko, Německo), Svět průmyslu (Istanbul, Turecko). Při četných výukových programech, konferencích a zasedáních systematicky analyzují aktuální potřeby svých zákazníků: operátorů v elektrárnách, telekomunikacích, průmyslových závodech, loděnicích, rafinériích, armádě a báňském průmyslu. Během školení a konferencí špičkově kvalifikovaní specialisté prezentují nejmodernější technologická řešení, podepřená interpretací aktuálních předpisů a norem, a provádějí praktické demonstrace měřicí techniky. Díky spolupráci a budování dlouhodobých partnerských vztahů s nejlepšími distributory v průmyslu posiluje firma rok za rokem svoji pozici na trhu.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů TESTO. Odborný servis přístrojů TESTO pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích.Testo nabízí vyspělé varianty měřících přístrojů a služby pro široké
spektrum uživatelů. Okolo 2300 zaměstnanců, 31 dceřinných firem a přes 80 obchodních partnerů - firma Testo je zastoupena na všech kontinentech.Vývojoví pracovníci zastupující všechny disciplíny: fyziku, chemii, elektroniku, procesní technologii a mikromechaniku,provádějí aplikovaný výzkum pro senzoriku a měřící techniku. Testo udržuje na celém světě kooperaci s univerzitami,pracuje společně s národními instituty a je zastoupeno ve velkém počtu grémií, která se zabývají inovační technikou.Ve všech otázkách týkajících se měřicí techniky nabízí firma Testo kompetentní poradenství. I po uskutečněném nákupu zaručujeme uživateli rychlou pomoc - a to na celém světě. Testo AG – celosvětově na špici ve výrobě a prodeji měřící techniky, elektronických měřících přístrojů a profesionálních měřících systémů. Experti na měřicí techniku dodávají na trh inovativní řešení pro management měřených dat zaměřený na nové technologie. Přístroje koncernu Testo SE & Co. KGaA využívá více než 650 000 zákazníků na celém světě pro úsporu času, zdrojů, pro ochranu životního prostředí a lidského zdraví, jakož i pro zvýšení kvality zboží a služeb.

megger-logo

Kompletní sortiment  provozních přístrojů FLUKE - Zkoušečky napětí, testery sledu fází, multimetry, Klešťové multimetry, revizní přístroje,Revize instalací a nářadí spotřebičů, měřiče izolace, hledače kabelů, scopemetry, analyzátory sítí, infrakamery. Společnost Fluke je významným světovým výrobcem, distributorem a poskytovatelem služeb v oblasti elektronických měřicích přístrojů a softwaru. Od svého založení v roce 1948 pomáhala společnost Fluke definovat a rozvíjet jedinečný trh technologií a poskytovala řešení pro testování a vyhledávání problémů, která se stala nejdůležitějším požadavkem ve výrobě a službách. Každý nový výrobní závod, kancelář, nemocnice nebo závod, který se v současnosti buduje, představuje pro výrobky Fluke dalšího potenciálního zákazníka. Ať už se jedná o průmyslové elektrické rozvody, údržbu či opravy nebo přesné měření a kontrolu kvality, pomáhají přístroje Fluke po celém světě udržovat v chodu firmy v obchodě i průmyslu. Mezi typické zákazníky a uživatele patří laboranti, technici, metrologové, výrobci zdravotnických zařízení a profesionálové v oblasti počítačových sítí – pracovníci, kteří dávají v sázku svou pověst prostřednictvím přístrojů, které používají, a přístroje používají k rozvíjení svých znalostí a schopností. Společnosti Fluke se podařilo dosáhnout vedoucího nebo předního postavení ve všech oborech, kde působí. Přístroje značky Fluke mají skvělou pověst díky přenosnosti, odolnosti, bezpečnosti, snadnému použití a vysoké kvalitě. Společnost Fluke je nadnárodní korporací se sídlem ve městě Everett, stát Washington, USA. Je plně vlastněna korporací Danaher Corporation (NYSE:DHR). Výrobní střediska se nachází v USA, ve Velké Británii, Asii a Nizozemsku. Prodejní a servisní pobočky jsou v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Austrálii. Společnost Fluke Corporation disponuje kanály distribučních a výrobních zástupců ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 2 400 pracovníků.Divize Fluke industrial je předním výrobcem ručních přístrojů pro údržbu v průmyslu. Přístroje pro měření elektrické energie a teploty, servisní přístroje pro klimatizací HVAC/R. Uživately jsou provozní technici a konzultanti pro kvalitu elektrické energie, kteří se zabývají údržbou, servisem a navrhováním nejrůznějších typů obytných, průmyslových, výrobních a komerčních budov, používají profesionální měřicí přístroje Fluke indistrial. Výrobky : Například elektrické zkoušečky, digitální multimetry (DMM), klešťové multimetry, jednofázové a třífázové měřiče kvality elektrické energie, měřicí přístroje ScopeMeter™, proudové kleště, termokamery, digitální teploměry a příslušenství k DMM, jsou konstruovány pro každodenní vyhledávání poruch v terénu a údržbu elektrických systémů, systémů distribuce elektrické energie, systémů klimatizací HVAC/R a souvisejících zařízení. Výrobky společnosti Fluke pomáhají elektrotechnikům při analýze, vyhledávání problémů a opravách těchto systémů tak, aby poskytovaly optimální výkon.

megger-logo

Prodejce měřicích a regulačních přístrojů GREISINGER. Odborný  servis přístrojů GREISINGER pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. Firma GREISINGER electronic GmbH byla založena 01.01.1980 ve městě Regenstauf v Německu. Vyvíjí a vyrábí měřicí a regulační přístroje včetně příslušných snímačů. Jako kompetenční centrum pro měřicí přístroje, zobrazovače, regulátory a snímače teploty soustřeďuje závod Greisinger na pracovišti Regenstauf dlouholeté know-how svých zkušených specialistů. Zde se sledují aktuální tržní trendy a zohledňují se při vývoji nových technologií. Již více než třicet let oslovují kvalitní měřicí přístroje firmy Greisinger náročné zákazníky. Kompaktní, robustní a výkonná ruční měřicí technika „Made in Germany“
široká paleta výrobků pro nejrůznější měřené veličiny,  Aplikačně orientované speciální měřicí přístroje, Individuální zákaznické verze produktů podle specifických požadavků zákazníků.

megger-logo

Prodejce měřicích  přístrojů UNI-T . Odborný  servis přístrojů UNI-T pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. UNI-TREND Group je jednou z popředních společností v oblasti testovacích a měřicích přístrojů v Asii. Uni-Trend Group vyvíjí a vyrábí spolehlivá, vysoce kvalitní a bezpečná měřící zařízení a technologické produkty, které splňují mezinárodní standardy a poskytují vysokou kvalitu. Společnost UNI-TREND GROUP LIMITED byla založena v roce 1988 v Číně a vyrábí široké spektrum klasických, klešťových i stolních multimetrů, zkoušečky a detektory, stolní a ruční osciloskopy, bezkontaktní teploměry, přístroje měřící izolační odpor i neelektrické veličiny, generátory, zdroje, kalibrátory a příslušenství. UNI-T je společnost, která má více než 600 strategických partnerů a zastoupení ve více než 90 zemích světa. Sídlo společnosti UNI-T je v Honkongu a továrny a R&D centra v Číně (Dong Guan, Cheng Du, Shanghai). UNI-T má certifikát managementu kvality ISO 9001. Jedná se o největšího výrobce měřicích přístrojů v Číně. Sortiment firmy UNI-T se každým rokem rozšiřuje, v současnosti UNI-T vyrábí široké spektrum klasických multimetrů, klešťové multimetry, stolní multimetry, zkoušečky a detektory, stolní osciloskopy, ruční osciloskopy bezkontaktní teploměry, přístroje měřící izolační odpor, přístroje měřící neelektrické veličiny, generátory, zdroje, kalibrátory a příslušenství (měřicí a datové kabely, sondy, svorky, hroty...).

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů SIGLENT . Odborný  servis přístrojů SIGLENT pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. SIGLENT je výrobcem elektronických měřicích přístrojů včetně digitálních osciloskopů, generátorů vlnových délek, spektrálních analyzátorů a dalších produktů. Společnost SIGLENT je světovou jedničkou v oblasti navrhování a výroby elektronických testovacích a měřicích přístrojů, které poskytují vysoce přesné údaje, spolehlivou kvalitu a inteligentní uživatelské rozhraní za ceny, které přinášejí hodnotu po mnoho let. Inovace produktů je klíčovým faktorem pro společnost, protože investuje více než 15% z celkového objemu prodeje do výzkumu a vývoje a vlastní mnoho patentů pro své pokročilé technologie.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů GOSSEN METRAWATT . Odborný  servis přístrojů GOSSEN METRAWATT pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. Společnost Die Metrawatt International GmbH je mateřskou společností Gossen-Metrawatt-Gruppe, se sídlem v Norimberku.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů ILLKO . Odborný  servis přístrojů ILLKO pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích. Výroba a prodej měřicích přístrojů a zkoušeček pro elektrorevize.Česká společnost   ILLKO, s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu, dovoz, prodej, kalibraci a servis měřících přístrojů pro elektrorevize a zkoušeček pro elektromontéry. Ve svém oboru působí na trhu již od roku 1991. Díky bohatým mnohaletým zkušenostem je ILLKO schopno zákazníkům nabídnout produkty a služby nejvyšší úrovně.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů MASTECH . Odborný  servis přístrojů MASTECH pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích.Mastech se zaměřuje na poskytování nejkvalitnějšího a nejmodernějšího produktu s nejlepším servisem pro koncové zákazníky. S   bohatou produktovou řadou a neustálým úsilím o upgrady a vylepšení produktů Mastech nabízí širokou škálu produktů od digitálních multimetrů, digitálních měřicích přístrojů, zkoušečů napětí, testovacích přístrojů a širokou škálu testovacích přístrojů. Výrobky mastech  využijí vzdělávací instituce, elektrikáři, laboratoře (R & D) a dodavatelé pro stavebnictví.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů HAMEG . Odborný  servis přístrojů HAMEG pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích.S produkty firmy Hameg je možné se setkávat již více než 50 let, přesněji od roku 1957 kdy se začala psát historie tohoto německého výrobce měřicí techniky. Významným milníkem pro firmu znamenal rok 2005, kdy se stala součástí skupiny Rohde & Schwarz, která přispěla k dalšímu rozvoji společnosti Hameg a jejích výrobků.

megger-logo

Prodejce měřicích přístrojů Tektronix . Odborný  servis přístrojů Tektronix pro ČR i SK. Podpora techniků, opravy záruční a pozáruční. Kalibrace přístrojů v našich akreditovaných laboratořích.Elektronika se stává menší a přitom je stále výkonnější, provedení je stále komplexnější a složitější.  Inovace musí být podporována neustále se rozvíjejícími technickými prostředky pro vývoj nových technologií. Tektronix navrhuje a vyrábí testovací, měřicí a monitorovací řešení, která pomahají technikům měnit svět a urychlují globální inovace. Řešení společnosti Tektronix podporují mnohé z největších úspěchů lidstva za posledních 65 let. Zdraví. Komunikace. Mobilita. Vesmír. Jsme odhodláni pomáhat vědcům, inženýrům a technikům na celém světě, těm, kteří budou definovat budoucnost, a spoléhají na to, že  jim poskytneme prostředky pro jejich práci.

 

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz